info@rezashavandi2@gmail.com 09125270135

شناسه ملی: 14013237242 | شماره ثبت شرکت: 46946

شناسه ملی: 14013237242

شماره ثبت شرکت: 46946

ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

ساخت انواع سردخانه در تهران | بهترین سازنده سردخانه در تهران کیفیت 100%

sardmodern
15 آذر 1401
زمان مطالعه را وارد کنید دقیقه زمان برای مطالعه
سردخانه در تهران

ساخت انواع سردخانه در تهران

گروه سازندگان صنعتی سردمدرن با سابقه 30 ساله در زمینه تولید  سردخانه صنعتی در تهران ، 100 % تضمینی و خدمات ساخت و راه اندازی سردخانه را انجام می دهد.

برای خرید انواع سردخانه در تهران, یا  ساخت سردخانه در تهران و راه اندازی آن میتوانید با نمایندگی سردخانه در تهران ارتباط داشته باشید.

بنابراین سردمدرن بهترین و با کیفیت ترین سردخانه صنعتی را در اختیار شما مشتریان گرامی قرار میدهد.

ساخت سردخانه در صنعت سردمدرن با ضمانت , گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

دفتر فروش : 02634710054

مدیریت : 09125270135

کاربرد انواع سردخانه در تهران

مزایا و کاربرد سردخانه در تهران

مجموعه ما سازنده انواع سردخانه های صنعتی و سیستم های برودتی می باشد و کارخانه ما با نام سردمدرن و بسیار معتبر است.

سرد مدرن در صنعت سیستم های برودتی و سرمایشی تیمی موفق بوده در نتیجه محصولات با کیفیتی خدمت مشتریان ارائه می دهد.

 سردخانه ها برای ذخیره و نگهداری بلند مدت  مواد غذایی، گوشت و  میوه‌ها کاربرد دارند در نتیجه کیفیت محصولات در سردخانه  محفوظ می ماند.

ساخت سردخانه در تهران

ساخت سردخانه در تهران

سردخانه در تهران

سرد مدرن بهترین سازنده سردخانه در تهران کیفیت 100%

مجموعه سرد مدرن یکی از بهترین سازنده سردخانه در تهران بزرگ با کیفیت 100% می باشد.

تیم سرد مدرن تولید کننده انواع سردخانه زیر صفر و بالای صفر با بهترین کیفیت و قیمت عالی و مقرون بصرفه می باشد.

 

 

ساخت انواع سردخانه در تهران

جامع ترین انواع سردخانه در تهران در سرد مدرن

سردخانه فریونی

هستند که در حجم پایین ساخته می شوند و گاز آنها گران و برای محیط زیست مضر است .

سردخانه آمونیاکی

سردخانه هایی هستند که در حجم بالا و سوله ای ساخته می شوند لذا گاز به آنها مشتری بوده و نسبت به گاز فریون گاز بسیار ارزان تری دارند.

سردخانه ذخیره ای
در خانه که نزدیک به محل مصرف یا تولید ساخته می شود و ورود و خروج آن از این سردخانه کم است .

سردخانه تولیدی

جهت نگهداری اقلام کشاورزی استفاده می گردد که از دو درجه درجه سانتیگراد می باشد .

سردخانه توزیعی
اینگونه سردخانه ها در نزدیکی محل مصرف ساخته می شود و ورود و خروج زیادی دارد.

سردخانه ترانزیتی
مواد غذایی که در گمرکات مواقعی پیش می آید که مواد غذایی مدت زیادی باید بمانند. جهت جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی محل هایی تعبیه شده است که مواد غذایی در آنجا نگهداری می شود تا زمان خروج از گمرک .

سردخانه اختصاصی 
سردخانه هایی هستند که در کنار هتل ها و سوپرمارکت ها رستوران ها آزمایشگاه ها ساخته می شوند. اما تأسیس این گونه سردخانه ها نیاز به مجوز ندارد اما قوانین بهداشتی باید رعایت شود

سردخانه فریونی
سردخانه ای است که دارای مورد غیر رسمی و عدم اشتعال را دارد.

این نوع مبرد در سردخانه های کوچک کاربرد دارد. همچنین هزینه‌های نگهداری این سردخانه ها از سردخانه های آمونیاکی کمتر است

مضرات سردخانه فریونی در تهران

برای لایه اوزون هزینه بالای گاز های فریونی در صورت نشت بویی ندارد. سردخانه آمونیاکی که در این نوع سردخانه که معمولاً در سردخانه های بزرگ استفاده می گردد.

نقطه تقطیر در کندانسور و تفریح در وا پراتور مقداری با گاز های فریونی فرق دارد در این شکل که زمانی که ماده مبرد آمونیاک از کمپرسور به سمت کندانسور کمپرس میشود.

در حدود ۱۳ بار به مایع تبدیل شده و در دمای خروجی کندانسور به حدود ۳۳ درجه سانتیگراد میرسد به رسیور و بعد از آن به شیر انبساط رسیده و گاز تبخیر میشود و به دمای ۱۱ درجه سانتی‌گراد می‌رسد.

در این مرحله گاز حالت مایع و بخار را دارد و اینگونه گاز برای کمپرسور مضر است .
برای جداسازی مایع از بخار وارد سپراتور می‌گردد و فشار گاز مایع درسا پراتور پایین آمده و بخار گاز به کمپرسور برمیگردد در ادامه پیدا میکند .

سردخانه های عمومی
سردخانه ای است که وجود داران میوه و تره بار باغداران و کشاورزان جهت نگهداری میوه از این سردخانه ها استفاده می کنند که به صورت اجاره به آنها داده می‌شود و می‌تواند جهت جلوگیری از فاسد شدن میوه ها از آن استفاده کنند .

تولید سردخانه در تهران

تولید سردخانه در تهران

ساخت سردخانه در تهران

پانل های سردخانه صنعتی از پلی اورتان ساخته شده اند. در ساخت سردخانه در تهران , ورق پلی اورتان محافظ در برابر نور خورشید و غیر قابل اشتعال است.گروه صنعتی سردمدرن ، با چندین سال تجربه ، در حوزه ساخت و تولید سیستم های برودتی ، نصب راه اندازی و تعمیر نگهداری یخچال ها و سردخانه های صنعتی و فروشگاهی فعالیت دارد.

پانل های سردخانه  در ضخامت های مختلف ساخته می شوند.سرد مدرن آماده مشاوره  قبل از اقدام به ساخت سردخانه در تهران  است تا یک اتاق سرد با کیفیت و ضمانت در اختیار شما قرار دهد.برای مشاوره صفرتا صد جهت اقدام به ساخت با ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما پاسخگوی تماس شما هستند تا شما را در هر مرحله از فرآیند از مشاوره اولیه تا طراحی و سپس نصب نهایی راهنمایی کنند. این تضمین می کند که اتاق سردی با هر ابعادی که مشخص کرده اید با انتظارات و نیازهای شما مطابقت داشته باشد.

سرد مدرن در سال 2020 بهترین تولیدکننده انواع سردخانه صنعتی در تهران شد.

 

تعمیرات سردخانه در تهران

یکی از فعالیت های مهم سرد مدرن تعمیرات سردخانه در تهران می یاشد.

هنگامی که یک سردخانه سرمایش کم می شود ممکن است حجم بالایی از مواد غذایی در حال فاسد شدن باشد و یا سردخانه آزمایشگاه دچار خرابی شود.

در اثر فاسد شدن ممکن است ضرر میلیاردی وارد گردد در اینجا با حضور به موقع تعمیرکاران با تجربه و سریع شرکت مجاز مرکزی از این پیشامد جلوگیری می گردد .

بنابراین سردمدرن بهترین تعمیرات سردخانه در تهران را در اختیار شما مشتریان گرامی قرار میدهد.

 

 

سازندگان سردخانه در تهران

ساخت انواع سردخانه در تهران در دنیای امروز طیف بسیار وسیعی دارد که هرکدام با توجه به نیاز و شرایط خاص خود به گونه ای ساخته شده است که نیازهای بشر را تا حدود بسیاری برطرف نموده است،
در مواردی که درعنوانهای زیر نام برده شده به معرفی تعدادی از آنها میپردازیم:

 • سردخانه جسد
 • سردخانه جسد هشت کابین
 • سردخانه ثابت زیر صفر
 • سرد خانه ثابت
 • سردخانه نیسان بالای صفر
 • سردخانه ماشین
 • سردخانه کامیون بالای صفر
 • سردخانه کامیون زیر صفر
 • سردخانه ماشین
 • سردخانه وانت پراید
 • سردخانه نیسان زیر صفر
 • سردخانه ماشین
 • سردخانه
 • سردخانه متحرک
 • سردخانه متحرک بالای صفر
 • سردخانه متحرک زیر صفر
 • سردخانه میت یک طبقه
 • سردخانه میت دو طبقه
 • سردخانه میت سه طبقه
 • سردخانه جسد چهار کابین
 • سردخانه جسد شش کابین
 • سردخانه جسد
 • سردخانه جسد 9 کابین

سردخانه صنعتی در تهران

مواد غذایی برای اینکه سالم و با کیفیت بمانند باید در فضایی با دمایی زیر صفر نگهداری شوند تا طول عمر آنها افزایش یابد ، کیفیت آنها کاسته نشود و همچنین بتوان بعد از مدتی از آنها استفاده نمود .

برای اینکه این شرایط را برای مواد خوراکی و غذایی فراهم کنید بهترین گزینه استفاده از سردخانه صنعتی در تهران است که جزو صنایع برودتی محسوب میشود و در ادامه با آنها کاملا آشنا میشوید…

 

خرید سردخانه در تهران

همانطور که از اسمش پیداست مکانی است برای سرد نگه داشتن انواع مواد خوراکی یا هر چیز دیگری که باید سرد نگه داشته شوند تا هم کیفیت آنها کم نشود و هم باعث جلوگیری از خراب شدن آنها شود.

سردخانه لبنیات
عرضه کنندگان لبنیات و پروتئین ها میتوانند محصولات و مواد خود را درون انواع مدل های یخچال صنعتی نگه داری کنند اما برای اینکه هم طول عمر محصولات بالا رود و هم کیفیت آنها حفظ شود ، محصولات را درون سرد خانه های مخصوص نگهداری میشود.

اولین سردخانه ها
اولین سردخانه های نخستین سیکل‌های تبرید تراکمی که در آن سیستم های سرمایشی به شکل محفظه های کوچک بودند اما به مرور زمان پیشرفت کردند و دستگاه ها و یخچال ها و سردخانه اهی پیشرفته تری ساخته شدند که امروزه حتی آنها را در ابعاد چند هزار متری مشاهده میکنیم که دارای قابلیت های فراوانی هم می‌باشند.

به طور کلی میتوان گفت سردخانه مجموعه ای از دستگاه های برودتی است که پس از ایجاد سرما، آن را به داخل فضای عایقی هدایت و دمای آنجا را تا حد مورد نیاز کاهش می دهد.

سرد خانه ها از چهار قسمت اصلی ساخته میشوند که عبارتند از :

 • کمپرسور
 • کندانسور
 • شیر انبساط
 • اواپراتور
 • سردخانه صنعتی
 • سردخانه بالای صفر

سردخانه صنعتی مجموعه تاسیسات و ساختمانی است که در آن، شرایط لازم برای نگهداری محصولات کشاورزی، مواد غذایی و دیگر مواد یا کالاهای فاسدشدنی از نظر دما، رطوبت نسبی و … به طور مصنوعی تأمین می‌شود.

این نوع سردخانه ها به صورت تک مداره یا دو مداره و به صورت ثابت و متحرک هستند که هر کسی نسبت به شرایط و نیاز خود میتواند این دستگاه ها را سفارش دهد و خریداری کند.

سرد خانه های شرکت ما بر اساس تکنولوژی و مهندس و علم روز دنیا و طبق استاندارد های جهانی طراحی و ساخته میشود که کلیه مبردها وسیال ها و ظرفیت بنا به درخواست مشتری میباشد.

همچنین تجهیزاتی که در این وسایل استفاده میشود از بهترین و معتبر ترین مارک و مدل های ایرانی و خارجی هستند که باعث بیشتر شدن کیفیت و طول عمر این دستگاه ها میشود.

لازم به ذکر است که از این مدل تجهیزات صنعتی برای ذخیره و انبار انواع دارو ها نیز استفاده میشود که دارای ابعاد بزرگی هستند و از چندین اتاق تشکیل شده اند که سرمای هر اتاق متناسب با نوع مواد تنظیم میشود.

شاید برخی افراد تصور کنند که سردخانه هایی که درون مکان های مختلف استفاده میشوند ثابت هستند و افرادی که قصد جابجایی داشته باشند نمیتوانند آنها را از جایی به جای دیگر انتقال دهند اما اینگونه نیست و با پیشرفت علم و تکنولوژی در این زمینه ، شرکت های معتبری مانند صنایع برودتی اورست تواسنته اند انواع مدل های سردخانه متحرک را هم طراحی کرده و عرضه کنند تا نیاز افراد زیادی را بر طرف کنند.

 

انواع سردخانه در تهران

سردخانه ثابت

سردخانه صنعتی
سردخانه های صنعتی بسیار مجهز تر و پیشرفته تر از سایر سردخانه های هستند که دارای ابعاد بسیار بزرگ هستند و همچنین درون آنها چندین اتاق با قابلیت تنظیم دما وجود دارد.

سردخانه بالای صفر
این نوع دستگاه ها را سردخانه بلند مدت و یا کوتاه مدت هم مینامند که دمای نگهداری آنها بالای صفر یعنی از +1 تا +4 درجه سانتی گراد است.

در سردخانه بالای صفر درجه برای نگهداری کوتاه مدت محصول تا دمایی بالاتر از نقطه انجمادش سرد و نگهداری میشود.

این مدل دستگاه ها معمولا با وارد کردن تدریجی محصول و تعویض سریع آن همراه است و زمان نگهداری محصول در این دستگاه ها حداقل 1 تا 2 روز و حداکثر تا 15 روز است.

و همچنین سردخانه‌های بلندمدت که بیشتر برای انباره‌های تجاری تحت عنوان سردخانه‌های عمومی ساخته می‌شود نیز، از قانون خاصی برای شرایط نگهداری محصولات و نوع محصولات قابل نگهداری در سردخانه برخوردار می‌باشد.

سردخانه زیر صفر
سردخانه زیر صفر همان سردخانه انجماد است که دمای آن بین -12 تا -23 درجه سانتی گراد می‌باشد.

محصولات قابل نگهداری در این سردخانه ها گوشت منجمد – مرغ منجمد – ماهی منجمد – سبزیجات منجمد – صیفی جات منجمد و … میباشند.

سردخانه دو مداره
سردخانه دومداره سرد خانه ای است که قابلیت عملکرد در دمای بالای صفر و زیر صفر را دارد فقط باید به این نکته توجه داشت که نگهداری محصولات مختلف در شرایط بهینه، نیازبه سردخانه های مجزایی دارد که از نظر اقتصادی امکانپذیر نخواهد بود.

سردخانه متحرک و کانکسی
در صورتی که فضای کمی برای نصب و مواد کمی برای نگهداری دارید پیشنهاد ما این است که از این نوع سردخانه ها استفاده کنید زیرا هم قابل حمل هستند و هم کوچک هستند و میتوان به راحتی آنها را جابجا کرد.

در مدل های کانکسی یا متحرک از کانتینر یا سازه فلزی بجای دیوار های اتاق استفاده می شود.

سردخانه اتاقی
این دستگاه ها در ابعاد بسیار کوچکی هستند که دمای یک اندازه ای دارند و معمولا در هتل ها و رستوران ها و برخی فروشگاه ها استفاده میشوند.

در سرد خانه های اتاقی معمولا یک دیوار به کمک ساندویج پنل عایق کاری می شود و تجهیزات سرمایشی درون آن قرار میگیرد.

 

تجهیزات اصلی سردخانه ها در تهران

سردخانه زیر صفر

کمپرسور
کمپرسور یکی از مهم ترین و اصلی ترین بخش های سردخانه ها است که که وظیفه اصلی آن فشرده‌سازی گازها مورد بهره و استفاده می باشد و در حین انجام عمل فشرده‌سازی توسط این کمپرسورها، دمای گاز نیز تا حدودی افزایش پیدا می کند.

کندانسور

کندانسور سردخانه یکی از مجموعه کامل چیلر سردخانه ای است که بین کمپرسور و شیر انبساط چیلر قرار گرفته و وظیفه آن تغییر حالت مبرد گازی به مبرد مایع است. در واقع کندانسور سردخانه ، مبدل حرارتی است که با خنک کردن مبرد توسط آب یا هوا باعث تغییر فاز مبرد از حالت گاز به مایع می شود تا سیکل تبرید تراکمی ادامه یابد.

اواپراتور

اواپراتور یا دمنده، که به عنوان خنک‌کننده‌ها درون اتاقک‌های سردخانه مورد استفاده قرار می­گیرد. در حقیقت اواپراتورها دمای گاز سرد به دست آمده از کندانسور و شیر انبساط را در محیط بسته شبکه‌ای مانندشان، وارد یک اتاقک کرده و پس این سرما را توسط دمنده‌ها درون اتاقک پخش می‌کنند.

 

تفاوت انواع سردخانه های معمولی و صنعتی

همانطور که میدانید مشتریان زیادی در این زمینه هستند که هر کدام شرایط و نیاز های متفاوتی دارد و به همین علت طراحی و ساخت همه سرد خانه ها مثل هم نیست و هر سردخانه کاملا متفاوت و منحصر به فرد است.

برای ساخت این محصولات تفاوت زیادی برای ساخت مدل های بزرگ و کوچک و حتی نسبت به کاربرد های آنها دارد مثلا فردی در شما کشور به ابعاد کوچک نیاز دارد و فردی در جنوب کشور به ابعاد بزرگتر و با دمای کمتر و سردتر نیاز دارد ، پس ساخت هر کدام از محصولات در شرکت ما کاملا ویژه و متفاوت است.

همچنین مثلا برخی درخواست ها از شرکت ما برای محصولات کشاورزی ، برخی دیگر محصولات پروتئینی و لبنیاتی و همچنین برخی دیگر برای جسد است که این افراد باید سردخانه جسد را سفارش دهند که کاملا با سایر موادر متفاوت است.

بسیاری از شرکت های ساخت تاسیسات برودتی به سادگی بارها و بارها سردخانه های مشابه و حتی پیش ساخته ای را تحویل مشتریانی با نیازهای متفاوت می دهند و خیلی اوقات این تاسیسات کیفیت لازم را نداشته و پاسخگوی نیازهای مشتریان نیستند. ما در شرکت اورست اطمینان حاصل می کنیم که تأسیسات سردخانه ای شما با توجه به نیازهای شما از ابتدا تا به انتها ساخته می شود.

 

قیمت انواع سردخانه در تهران 

در قسمت بالا با انواع سردخانه های کوچک بزرگ صنعتی و غیره آشنا شدید که هرکدام قیمت های مختلفی دارند و این قیمت ها نیز بستگی به موارد زیادی دارد که روی قیمت تاثیر گذارند.

 

عوامل موثر در قیمت ساخت و فروش سردخانه در تهران

ابعاد سردخانه : از مهم ترین موارد تاثیر گذار روی قیمت این دستگاه ها ابعاد و اندازه آنهاست که هرچه بزرگتر باشد قیمت هم بیشتر میشود.

درب و عایق سردخانه : امروزه از ساندویچ پانل و درب های پلی یورتان برای ساخت این محصولات استفاده میشود که ضخامت و برند آنها روی قیمت تاثیر میگذارند.

 

میزان دمای سردخانه در تهران

سردخانه ها قالباً به دو دسته زیر صفر و بالای صفر تقسیم می گردند. دمای نگهداری سردخانه یکی از عوامل مؤثر بر قیمت تمام شده سردخانه می باشد.

نوع و برند کمپرسور : کمپرسور های دارای انواع مختلفی مانند هرمتیک، سمی هرمتیک، پیستونی، اسکرو و غیره هستند که هرچه برند معتبر تر باشد ، کیفیت بیشتر میشود و قیمت هم بالاتر میرود.

اواپراتور و کندانسور : کیفیت ساخت و برند اواپراتور و کندانسور سردخانه در قیمت تمام شده مؤثر هستند.

برق مصرفی : جهت ساخت سردخانه استفاده از برق سه فاز هم از نظر سرمایه گزاری اولیه و هم از نظر هزینه های مصرف برق مقرون به صرفه تر می باشد. البته ساخت سردخانه های کوچک با برق تک فاز ممکن است ولی باعث افزایش قیمت تجهیزات سردخانه می گردد.

تابلو برق
تجهیزات تابلو برق سردخانه می تواند از برندهای زیمنس، اشنایدر، هیوندای هم باشد.

شیرآلات و کنترل آلات : نوع و برند شیرآلات و کنترل آلاتی که در ساخت سردخانه مورد استفاده قرار می گیرند در بهای تمام شده سردخانه مؤثر می باشد.

کیفیت نصب و راه اندازی : طراحی و اجرای اصولی و مهندسی سردخانه از عوامل مهم مؤثر در قیمت ساخت سردخانه است.

تعمیرات چیلر در تهران

انواع چیلر ها کاربردهای مختلفی دارند در زمینه چیلر های صنعتی برای خنک کاری دستگاه استفاده می شود .

اما در چیلرهای ساختمانی در بیمارستانها منازل مسکونی بزرگ استفاده می گردد و همچنین در صنعت لبنیات نیز استفاده می گردد .

چنانچه دستگاه چیلر خراب گردد می تواند ضرر قابل توجهی را شامل این قشر نماید .

شما می توانید همین حالا با ثبت نام در شرکت مجاز مرکزی از مشترکین ما شوید.

در صورت خرابی چیلرتان در هر زمان با ما تماس بگیرید یا جهت رفع آن در سریع ترین زمان اقدام نماییم .

 

تعمیرات تونل انجماد در تهران

گروه صنعتی سرد مدرن بجز تعمیرات سردخانه خدمات و تعمیرات تونل انجماد در تهران را نیز انجام می دهد.

کاربرد تونل انجماد جهت سرمای سریع در امر تولید و هم تکمیل چرخه تولید می باشد و کاربرد دیگر آن رساندن سریع دما به پایین و قرار دادن آن به سردخانه از تونل انجماد استفاده می گردد.

لذا در مواقعی که تونل انجماد شما به مشکل خود می توانید با شرکت ما جهت رفع مشکل تماس بگیرید .

 

تعمیرات تونل انجماد در تهران و ساخت سردخانه در صنعت سردمدرن با ضمانت , گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

دفتر فروش : 02634710054

مدیریت : 09125270135

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تولید سردخانه در تهران

ساخت سردخانه در تهران | فروش انواع سردخانه با بهترین قیمت 10% تخفیف

ساخت سردخانه در تهرانساخت سردخانه در تهران یکی ازمهمترین دلایل در امر حیات میباشد،چراکه اگرسردخانه نبود نه ...
sardmodern
22 آبان 1401

خرید سردخانه صنعتی در قزوین | مستقیم از کارخانه با قیمت عالی

خرید سردخانه صنعتی در قزوینگروه صنعت سردمدرن تولید کننده سردخانه صنعتی در قزوین و ارائه خرید سردخانه ...
sardmodern
14 فروردین 1401
ساخت سردخانه

ساخت سردخانه

ساخت سردخانه ساخت سردخانه (اتاق سرد)در مجموعه سردمدرن  در ابعادهای  مختلف ثابت و متحرک (دمای بالای صفر و ...
sardmodern
04 بهمن 1400